Apartamenty nad morzem, Niechorze gm. Rewal 443.876 zł/brutto

Aktualizacja wpisu

Current Price: 443.876 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 443.876 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
M2
29
Rok budowy
II Q 2022

Lokal o pow. użytkowej 28,87m2 składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, usytuowany na parterze, z tarasem i ogródkiem o łącznej pow. 39,56m2. Apartament w wersji podstawowej w stanie deweloperskim, z możliwością wykupienia dodatkowego pakietu wykończenia w dwóch wersjach: Business w cenie netto 1500 zł/m2 (cena brutto 1845 zł/m2) lub Prestige w cenie netto 2000 zł/m2 (cena brutto 2460 zł/m2). Cena miejsca postojowego 24900zł.

Apartamenty Modrzewiowa to 14 apartamentów oddalonych raptem 1 minutę drogi od morza i najpiękniejszych zachodniopomorskich plaż. Lokale mieszczą się w dwukondygnacyjnym budynku wraz z antresolami. Szerokie tarasy i otoczenie sosnowych drzew będzie okazją do pożądanego wypoczynku. Apartamenty w konfiguracji minimum dwóch pokoi, każdy z wyznaczonym miejscem parkingowym. Sprzedawane w standardzie deweloperskim albo na życzenie „pod klucz” w dwóch pakietach „Business” lub „Prestige”. Budynek charakteryzuje się nowoczesną bryłą, która idealnie komponuje się z nadmorskim otoczeniem.

Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe co pozwala na odliczenie podatku VAT dla każdego podatnika (osoby fizyczne oraz prowadzący działalność gospodarczą). Dla właścicieli Apartamentów Modrzewiowa, którzy byliby zainteresowani wynajmem krótkoterminowym możliwość rekomendacji renomowanych firm zajmujących się obsługą najmu. Teren budynku obejmuje całodobowy monitoring. Dodatkowo zastosowano w nim inteligentne rozwiązania zatroszczą się o komfort i odpoczynek.

Dla najmłodszych mieszkańców 10 m od Apartamentów Modrzewiowa pośród sosnowych drzew jest ogrodzony plac zabaw, a dla miłośników grilla miejsce na spotkania z przyjaciółmi.

Niechorze to wyjątkowa miejscowość  w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim gminie Rewal. Wraz z Pobierowem, Pogorzelicą, Trzęsaczem, Pustkowem, Rewalem należy do najpiękniejszego regionu Wybrzeża Rewalskiego. Ulokowana jest dokładnie między brzegami Morza Bałtyckiego z północy, a naturalnym jeziorem Liwia Łuża od południa. W Niechorzu nie sposób się nudzić. Znajdą się tu liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, seniorów, rodzin, par oraz grup zorganizowanych. Nadmorskie wybrzeże wzdłuż Niechorza to wyjątkowa szeroka piaszczysta plaża, ze 100 metrowym, strzeżonym kąpieliskiem. Nie można też przejść obojętnie wobec wysokiego klifu, na którym dumnie stoi najbardziej charakterystyczna w Polsce zabytkowa 45 metrowa latarnia morska, wybudowana w 1866 roku i obecnie udostępniona do zwiedzania. Jest to druga pod względem wielkości latarnia nad Bałtykiem. Kilkadziesiąt metrów nad ziemią z tarasu widokowego można podziwiać przepiękną panoramę wybrzeża rewalskiego. W wolnym czasie, oprócz wchodzenia po 210 schodach latarni morskiej, odwiedzić można także tutejszą przystań rybacką. W skład przystani wchodzą dwa pomosty o długości 53 metrów i 62 metrów. Nie trzeba się domyślać , że lokalna baza gastronomiczna opiera się na świeżo wyłowionych rybach. Miłośników fotografii zachęcamy do robienia znakomitych pamiątkowych zdjęć z zacumowanymi łódkami oraz pięknym bałtyckim pejzażem.


Ogólne
Inne informacje
Niechorze ul. Modrzewiowa
Niechorze, zachodniopomorskie
Polska
Województwo: zachodniopomorskie
Region: gm. Rewal
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1171
Zaktualizowany: środa, 23, grudzień 2020 09:23
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem
M2
29
Rok budowy
II Q 2022
Niechorze ul. Modrzewiowa
Niechorze, zachodniopomorskie
Polska
Województwo: zachodniopomorskie
Region: gm. Rewal
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1171
Zaktualizowany: środa, 23, grudzień 2020 09:23
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem
Name Location Type Distance