Teren inwestycyjny pod budownictwo jednorodzinne, gm. Stare Miasto 100 zł 65 zł/m2


Current Price: 65 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 65 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
Powierzchnia
2,60ha

Teren inwestycyjny obejmujący 23 działki budowlane wraz z drogami wewnętrznymi o łącznej pow. 2,60ha położony na pograniczu miejscowości Stare Miasto i Krągola.

Koncepcja zagospodarowania terenu obejmuje budowę 23 domów jednorodzinnych wolnostojących na działkach o pow. od 672m2 do 1670m2 wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w tym drogi dojazdowe o szerokości 8 metrów.

Warunki zabudowy przewidują zabudowę mieszkaniową jednorodzinną do dwóch kondygnacji nadziemnych, w tym druga jako poddasze użytkowe. Konstrukcja dachu wielospadowa lub dwuspadowa z kątem pochylenia połaci dachowych między 20o a 45o, dach kryty dachówką ceramiczną lub blachodachówką. Linia zabudowy przewidziana jest w odległości 6 metrów od drogi wewnętrznej. Możliwość wybudowana garażu w bryle budynku lub jako osobnego budynku wolnostojącego.

Media – woda z projektowanej wewnętrznej sieci wodociągowej, operator zapewnił dostawę wody; odprowadzanie ścieków – z projektowanej wewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej podłączonej do sieci gminnej znajdującej się w ulicy Lisieckiej; energia elektryczna z wewnętrznej sieci energetycznej zgodnie z oświadczeniem w sprawie zapewnienia dostawy energii elektrycznej do sieci elektroenergetycznej; gaz ziemny z projektowanej wewnętrznej sieci gazowej.

Teren inwestycyjny nie znajduje się w terenie strefy ochrony konserwatorskiej stanowisk archeologicznych ani w obszarze chronionym. Istnieje konieczność czynienia inwestycji w sposób zapobiegający zanieczyszczeniu wód podziemnych. Grunty nie wymagająca wyłączenia z produkcji rolnej z uwagi na niską klasę użytków (głównie V i VI). Pełna treść warunków zabudowy do wglądu.

Aktualnie teren wstępnie wyrównany, zdjęty humus. Nieruchomość znajduje się w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie głównie nowej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej. Doskonale skomunikowany zarówno z miastem Konin, terenami inwestycyjnymi gminy Stare Miasto oraz węzłem autostradowym A2 Modła. Istnieje możliwość zmiany warunków zabudowy pod budownictwo w zabudowie szeregowej jak również możliwość wybudowania domu lub domów zgodnie z oczekiwaniem klienta na wskazanej działce, do uzgodnienia.


Krągola ul. Lisiecka / ul. S
Krągola, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: gm. Stare Miasto
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 913
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem
Powierzchnia
2,60ha
Krągola ul. Lisiecka / ul. S
Krągola, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: gm. Stare Miasto
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 913
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem
Name Location Type Distance

Podobne nieruchomości

Magazyn - chłodnia do wynajęcia, Krągola k. Konina
Nowość
Magazyn - chłodnia do wynajęcia, Krągola k. Konina Krągola, wielkopolskie

Powierzchnia magazynowa chłodnia 3000m2 w budynku zlokalizowanym w Krągoli gm. Stare Miasto, k. Konina, do wynajęcia.

25 zł//m2
Działka budowlana na sprzedaż, Krągola gm. Stare Miasto
Działka budowlana na sprzedaż, Krągola gm. Stare Miasto Krągola, wielkopolskie

Działka budowlana o pow. 11arów położona w miejscowości Krągola gm. Stare Miasto, na sprzedaż.

60.000 zł