Drukuj

Nieruchomość inwestycyjna zab. budynkami magazynowymi z możliwością realizacji nowej zabudowy, Konin 980.000 zł


Nieruchomość zabudowana położona w mieście Konin przy ul. Kaliskiej, na sprzedaż.

Nieruchomość składająca się z działek zabudowanych budynkami o funkcji magazynowo-biurowej z częścią socjalną o łącznej pow. użytkowej ok. 1350m2 usytuowanych na działkach o pow. łącznej 35,63ara oraz działki gruntu o pow. 35,73ara zabudowanej trzema budynkami garażowo-magazynowymi. o łącznej pow. użytkowej ok. 335m2.

Budynki magazynowe wybudowane w technologii tradycyjnej w układzie słupowo-ryglowym ze ścianami murowanymi z cegły pełnej, fundamenty betonowe, dach konstrukcji z płyt korytkowych kryty papą. Budynki w zabudowie zwartej, parterowe, niepodpiwniczone, częściowo ze sobą skomunikowane metalowymi bramami wewnętrznymi. Do każdej części magazynowej wejście z zewnątrz. Budynki magazynowe wyposażone w okna doświetlające PCV, w większości ogrzewane nagrzewnicami zasilanymi z własnej kotłowni na paliwo stałe. Dojazd do budynków asfaltowo-betonowy. W części budynków wydzielone powierzchnie biurowe z zapleczem socjalnym.

Działka gruntu zabudowana trzema budynkami garażowo-magazynowymi z możliwością realizacji nowej zabudowy, posiada dodatkowy bezpośrednio zjazd z drogi publicznej ul. Taczanowskiego. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu o wym. 59m x 60m. Działka znajduje się w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej wysokościowej oraz zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej.

Nieruchomość objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę usługową. Działki przylegają do siebie tworząc funkcjonalną całość, nieruchomość posiada dwa dostępy do drogi publicznej od strony ul. Kaliskiej oraz ul. Taczanowskiego. Teren ogrodzony, dojazdy do budynków utwardzone.

Nieruchomość posiada następujące media: sieć energetyczna z własną stacją trafo, woda z sieci miejskiej, kanalizacja do sieci miejskiej. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny, pełna własność z Księgami Wieczystymi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia szczegółów oferty, jest możliwość zapoznania się z operatem szacunkowym w biurze.
Ogólne
Inne informacje
Wykorzystanie Energii

M2 : 1,685
Powierzchnia działki : 70,76ara
Ogrzewanie : własna kotłownia na paliwo stałe
ul. Taczanowskiego ul. Kaliska
Konin, wielkopolskie 62-500
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: m. Konin
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1051
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem