Gospodarstwo rolne na sprzedaż, Ksawerów gm. Kramsk 2.100.000 zł


Current Price: 2.100.000 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 2.100.000 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
Pokoje
6
Łazienki
2
M2
202
Powierzchnia działki
30,9905ha
Ogrzewanie
piec węglowy, piec olejowy
Typ garażu
wolnostojący
Dach
blachodachówka

Gospodarstwo rolne o pow. 31ha położone w miejscowości Ksawerów gm. Kramsk. Na gospodarstwo składa się budynek mieszkalny, budynki gospodarcze, grunty (w tym ponad 20ha grunty orne), zarybiony staw.

Budynek mieszkalny w bdb standardzie, dwukondygnacyjny, o pow. użytkowej 202m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, usytuowany w całkowicie ogrodzonej części gospodarstwa. Parter budynku z stylowym salonem z kominkiem, kuchnią, dużą osobną jadalnią, łazienką, sypialnią, korytarzem. Druga kondygnacja mieszkalna z czterema pokojami, dodatkową kuchnią i łazienką. W domu ogrzewanie z pieca węglowego lub alternatywnie pieca olejowego, centralnie ogrzewanie po wymianie, grzejniki panelowe, na parterze w kuchni, łazience oraz korytarzu ogrzewanie podłogowe. Podłogi w parkietach dębowych i terakocie w świetnym stanie. Schody prowadzące na drugą kondygnację wykonane z drewna dębowego. W budynku nowe okna drewniane marki Urzędowski. W piwnicy pom. gospodarcze, spiżarnia, kotłownia, dodatkowa kuchnia. Na działce również garaż wolnostojący dwustanowiskowy. Przed budynkiem zadbany ogród. Ogrodzenie od frontu murowane z dwoma bramami przesuwnymi, w pozostałej części ogrodzenie kute. Nieruchomość posiada system monitoringu, instalacje alarmową.

Budynek gospodarczy o pow. ok. 810m2 wykorzystywany przy hodowli owiec oraz trzody chlewnej. Budynek składa się z dwóch części, do każdej z nich dwie bramy (w jednej części obie szerokości 6m, w drugiej obie szer. 3,20m). Posadzki betonowe, konstrukcja bardzo solidna. Nad częścią dodatkowa kondygnacja wykorzystywana do składowania paszy dla zwierząt.

Budynek gospodarczy z licznymi pom. gospodarczymi, wykorzystywany jako pomocniczy i do przechowywania niezbędnych narzędzi z możliwością adaptacji. Dodatkowy budynek garażowy z kilkoma stanowiskami do przechowywania maszyn rolniczych i ciągników.

Zarybiony staw do prywatnego korzystania przez Właścicieli gospodarstwa na działce o pow. 24 arów.

Grunty o pow. łącznej 30,99ha, w tym:

  • ponad 20ha gruntów ornych klasy IV (2,64ha), klasy V (13,77ha), klasy VI (3,71ha),
  • lasy o pow. 2,64ha
  • łąki i pastwiska o pow. 4,35ha

Obecnie część gruntów w dzierżawie przynoszące regularne przychody.

Nieruchomość idealna do prowadzenia podobnego typu działalności lub do przystosowania na inny typ działalności. Z uwagi na niewielkie odległości od poszczególnych działek wchodzących w skład gospodarstwa możliwość przystosowania do działalności rekreacyjnej lub domu opieki. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: woda z sieci gminnej, prąd, siła, własne szambo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji nieruchomości.
Ogólne
Inne informacje
Wykorzystanie Energii
Bezpieczeństwo
Krajobraz
gm. Kramsk Ksawerów
Ksawerów, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 835
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem
Pokoje
6
Łazienki
2
Total Units
10
M2
202
Powierzchnia działki
30,9905ha
Ogrzewanie
piec węglowy, piec olejowy
Dach
blachodachówka
Typ garażu
wolnostojący
Wielkość garażu
dwustanowiskowy
gm. Kramsk Ksawerów
Ksawerów, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 835
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem