JESTEŚMY LICENCJONOWANYMI POŚREDNIKAMI W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Świadczymy usługi profesjonalnej, kompleksowej obsługi klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupna sprzedaży, wynajmu, dzierżawy wszystkich rodzajów nieruchomości na terenie całego kraju. Pomagamy cudzoziemcom w kupnie lub wynajmie nieruchomości w Polsce.                                  

JESTEŚMY RZECZOZNAWCAMI MAJĄTKOWYMI Z UPRAWNIENIAMI PAŃSTWOWYMI, DOKONUJEMY WYCEN:
  •     nieruchomości gruntowych,
  •     nieruchomości budynkowych,
  •     nieruchomości lokalowych,
  •     pod zastaw wierzytelności bankowych.

JESTEŚMY ARCHITEKTAMI Z UPRAWNIENIAMI BUDOWLANYMI

Wykonujemy projekty indywidualne domów, obiektów publicznych, budynków gospodarczych, inwentaryzacje budowlane, adaptacje projektów typowych, przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę, koordynacja międzybranżowa, doradztwo w zakresie architektury i aranżacji wnętrz.

JESTEŚMY PARTNERAMI NAJWIĘKSZYCH PRACOWNI PROJEKTOWYCH W POLSCE

Mamy w swojej ofercie sprzedaży największy wybór projektów gotowych domów, budynków gospodarczych, inwentarskich, pracowni projektowych takich jak: Archeton, Archipelag, Murator itp. Pomagamy dokonywać zmian w zakupionych projektach oraz w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Wykonujemy kosztorysy oraz sprawujemy nadzór budowlany nad inwestycjami.

JESTEŚMY PARTNERAMI NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

Oferujemy Państwu zakup całorocznych domów z bali, domów szkieletowych, kanadyjskich o bardzo krótkich okresach realizacji według indywidualnych lub gotowych projektów z uzgodnionymi szczegółami z nabywcą. Wykonanie domów za uzgodnieniem stron w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

JESTEŚMY PARTNERAMI NAJWIĘKSZYCH BANKÓW W POLSCE

Jesteśmy autoryzowanym partnerem jednego z największych pośredników finansowych w Polsce - Notus Finanse S.A.