Nieruchomości Konin

Położony w malowniczej okolicy dom rodzinny, funkcjonalny apartament w centrum miasta czy wygodne mieszkanie na wynajem – wszystko to odnajdziesz w kategorii nieruchomości Konin. Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki wybór nieruchomości, biorąc pod uwagę różne potrzeby, oczekiwania i budżety naszych klientów.

Nieruchomości na sprzedaż Konin – mieszkania, domy jednorodzinne, działki

Nasza strona codziennie aktualizowana jest o nowe oferty nieruchomości na sprzedaż Konin, aby zaoferować Ci najatrakcyjniejsze propozycje na sprzedaż nieruchomości Konin. W ofercie znajdziesz zarówno mieszkania, eleganckie domy w Koninie, jak i atrakcyjne działki budowlane. Każda nieruchomość została dokładnie sprawdzona i opisana, aby dostarczyć Ci jak najbardziej rzetelnych informacji.

Profesjonalne biuro nieruchomości Konin

Za każdą ofertą stoi nasze profesjonalne biuro nieruchomości Konin, które pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom przeprowadzić sprzedaż nieruchomości Konin i okolice. Stawiamy na pełną transparentność i uczciwość, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje satysfakcję z transakcji.

Wynajem nieruchomości Konin – oferta dla każdego

Nie tylko sprzedajemy, ale oferujemy również szeroki wybór mieszkań na wynajem Konin. Niezależnie od tego, czy szukasz zacisznego miejsca dla siebie, czy wygodnego lokalu użytkowego dla swojej firmy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do istotnych cech oferowanych przez nas nieruchomości należą:

  • dobra lokalizacja w Koninie i okolicach,
  • różnorodność oferty – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe Konin,
  • rzetelny opis i przejrzysta oferta,
  • profesjonalna pomoc w procesie transakcji.

Nie czekaj, odkryj atrakcyjność naszego katalogu Konin – nieruchomości na sprzedaż i zacznij spełniać swoje marzenia o idealnej przestrzeni do życia lub prowadzenia biznesu.

Działka rolna częściowo zalesiono na sprzedaż, Przyborów gm. Władysławów 998.400 zł


Current Price: 998.400 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 998.400 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
Powierzchnia działki
6,24ha
Działka rolna, częściowo zalesiona, położona w miejscowości Przyborów gm. Władysławów. Działka o pow. 6,24ha w całości objęta planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy siedliskowej z dojazdem drogą publiczną. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz rozproszonej zabudowy. Tylna granica działki stanowi woda płynąca - strumień (możliwość wykopania stawów). Media przy działce: woda, prąd. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, klasyfikacja gruntów - V i VI klasa. Proponowana cena to 1600zł / ar. Działka może stanowić idealne miejsce do wybudowania nieruchomości w otoczeniu lasu z dala od zgiełku. Dodatkowym atutem jest bliskość węzła autostradowego. Możliwość dokupienia działki na przeciwko, po drugiej stronie drogi, stanowiącej las o pow. 11,79ha. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
gm. Władysławów Przyborów
Przyborów, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: gm. Władysławów
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1288
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem
Powierzchnia działki
6,24ha
gm. Władysławów Przyborów
Przyborów, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: gm. Władysławów
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1288
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem