Nieruchomości Konin

Położony w malowniczej okolicy dom rodzinny, funkcjonalny apartament w centrum miasta czy wygodne mieszkanie na wynajem – wszystko to odnajdziesz w kategorii nieruchomości Konin. Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki wybór nieruchomości, biorąc pod uwagę różne potrzeby, oczekiwania i budżety naszych klientów.

Nieruchomości na sprzedaż Konin – mieszkania, domy jednorodzinne, działki

Nasza strona codziennie aktualizowana jest o nowe oferty nieruchomości na sprzedaż Konin, aby zaoferować Ci najatrakcyjniejsze propozycje na sprzedaż nieruchomości Konin. W ofercie znajdziesz zarówno mieszkania, eleganckie domy w Koninie, jak i atrakcyjne działki budowlane. Każda nieruchomość została dokładnie sprawdzona i opisana, aby dostarczyć Ci jak najbardziej rzetelnych informacji.

Profesjonalne biuro nieruchomości Konin

Za każdą ofertą stoi nasze profesjonalne biuro nieruchomości Konin, które pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom przeprowadzić sprzedaż nieruchomości Konin i okolice. Stawiamy na pełną transparentność i uczciwość, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje satysfakcję z transakcji.

Wynajem nieruchomości Konin – oferta dla każdego

Nie tylko sprzedajemy, ale oferujemy również szeroki wybór mieszkań na wynajem Konin. Niezależnie od tego, czy szukasz zacisznego miejsca dla siebie, czy wygodnego lokalu użytkowego dla swojej firmy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do istotnych cech oferowanych przez nas nieruchomości należą:

  • dobra lokalizacja w Koninie i okolicach,
  • różnorodność oferty – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe Konin,
  • rzetelny opis i przejrzysta oferta,
  • profesjonalna pomoc w procesie transakcji.

Nie czekaj, odkryj atrakcyjność naszego katalogu Konin – nieruchomości na sprzedaż i zacznij spełniać swoje marzenia o idealnej przestrzeni do życia lub prowadzenia biznesu.

Lokal użytkowy do wynajęcia, Konin ul. Wojska Polskiego 16 450 zł


Current Price: 450 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 450 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
M2
27
Lokal użytkowy o pow. 27m2 usytuowany na I piętrze budynku w Koninie przy ul. Wojska Polskiego 16. Lokal o jednolitej powierzchni, z oknami o południowej ekspozycji, w podstawowym standardzie. W lokalu przez wiele lat prowadzona była działalność o charakterze biurowym. Media dostępne w lokalu: energia elektryczna, ogrzewanie. Na piętrze na którym znajduje się lokal dostęp do toalety. Przed budynkiem parking publiczny. Opłaty: 450zł netto + media. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji lokalu.
Starówka ul. Wojska Polskiego
Konin, wielkopolskie 62-500
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: m. Konin
Typ oferty: Wynajem pod działalność komercyjną
Numer oferty: 1308
Kategoria: Lokale użytkowe
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem
M2
27
Starówka ul. Wojska Polskiego
Konin, wielkopolskie 62-500
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: m. Konin
Typ oferty: Wynajem pod działalność komercyjną
Numer oferty: 1308
Kategoria: Lokale użytkowe
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem