Nieruchomości Konin

Położony w malowniczej okolicy dom rodzinny, funkcjonalny apartament w centrum miasta czy wygodne mieszkanie na wynajem – wszystko to odnajdziesz w kategorii nieruchomości Konin. Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki wybór nieruchomości, biorąc pod uwagę różne potrzeby, oczekiwania i budżety naszych klientów.

Nieruchomości na sprzedaż Konin – mieszkania, domy jednorodzinne, działki

Nasza strona codziennie aktualizowana jest o nowe oferty nieruchomości na sprzedaż Konin, aby zaoferować Ci najatrakcyjniejsze propozycje na sprzedaż nieruchomości Konin. W ofercie znajdziesz zarówno mieszkania, eleganckie domy w Koninie, jak i atrakcyjne działki budowlane. Każda nieruchomość została dokładnie sprawdzona i opisana, aby dostarczyć Ci jak najbardziej rzetelnych informacji.

Profesjonalne biuro nieruchomości Konin

Za każdą ofertą stoi nasze profesjonalne biuro nieruchomości Konin, które pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom przeprowadzić sprzedaż nieruchomości Konin i okolice. Stawiamy na pełną transparentność i uczciwość, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje satysfakcję z transakcji.

Wynajem nieruchomości Konin – oferta dla każdego

Nie tylko sprzedajemy, ale oferujemy również szeroki wybór mieszkań na wynajem Konin. Niezależnie od tego, czy szukasz zacisznego miejsca dla siebie, czy wygodnego lokalu użytkowego dla swojej firmy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do istotnych cech oferowanych przez nas nieruchomości należą:

  • dobra lokalizacja w Koninie i okolicach,
  • różnorodność oferty – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe Konin,
  • rzetelny opis i przejrzysta oferta,
  • profesjonalna pomoc w procesie transakcji.

Nie czekaj, odkryj atrakcyjność naszego katalogu Konin – nieruchomości na sprzedaż i zacznij spełniać swoje marzenia o idealnej przestrzeni do życia lub prowadzenia biznesu.

Dwa domy na sprzedaż, Konin ul. Pionierów, os. Glinka 1.220.000 zł


Current Price: 1.220.000 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 1.220.000 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
M2
301
Powierzchnia działki
806m2
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch domów, z których każdy ma swoje unikatowe cechy i może stanowić świetne miejsce do zamieszkania przez dwie rodziny, inwestycję z miejscem na pracownie z możliwością zamieszkania w drugim budynku bądź jako miejsce zamieszkania dla pracowników firmy.

Pierwszy z budynków to mieszkalny obiekt w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej wynoszącej 185,18m2. Jest to parterowy budynek z poddaszem użytkowym, całkowicie podpiwniczony, wybudowany w technologii murowanej w latach 90-tych. Posiada stropy ceramiczne, posadzki betonowe oraz okna PCV. Dach wykonany jest z konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną. Budynek ten znajduje się w zabudowie bliźniaczej od strony południowej, z dojazdem od ulicy Pionierów. Działka częściowo zagospodarowana stanowi doskonałą przestrzeń do rekreacji, z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Drugi budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 116,50m2, wybudowany w latach 50-tych, poddawany regularnym modernizacjom i konserwacjom, prezentuje się w ogólnym dobrym stanie technicznym. Wykonany w technologii tradycyjnej murowanej oraz konstrukcji drewnianej, obity deskami, ocieplony. Dach kryty jest blachodachówką. Elewacja pokryta tynkiem mineralnym. Budynek ten wyposażony jest we wszystkie niezbędne media oraz charakteryzuje się bardzo dobrym standardem wykończenia poszczególnych pomieszczeń. Dodatkowym atutem jest zagospodarowana piwnica z dodatkową łazienką, pralnią i pomieszczeniami użytkowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i skorzystania z możliwości zakupu dwóch nieruchomości o niepowtarzalnych charakterystykach. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna - na spokojnym osiedlu, dobrze skomunikowanym, z pełną infrastrukturą miejską.
Ogólne
Inne informacje
Wykorzystanie Energii
os. Glinka ul. Pionierów
Konin, wielkopolskie 62-510
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: m. Konin
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1344
Kategoria: Domy
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem
M2
301
Powierzchnia działki
806m2
os. Glinka ul. Pionierów
Konin, wielkopolskie 62-510
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: m. Konin
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1344
Kategoria: Domy
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem