Nieruchomości Konin

Położony w malowniczej okolicy dom rodzinny, funkcjonalny apartament w centrum miasta czy wygodne mieszkanie na wynajem – wszystko to odnajdziesz w kategorii nieruchomości Konin. Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki wybór nieruchomości, biorąc pod uwagę różne potrzeby, oczekiwania i budżety naszych klientów.

Nieruchomości na sprzedaż Konin – mieszkania, domy jednorodzinne, działki

Nasza strona codziennie aktualizowana jest o nowe oferty nieruchomości na sprzedaż Konin, aby zaoferować Ci najatrakcyjniejsze propozycje na sprzedaż nieruchomości Konin. W ofercie znajdziesz zarówno mieszkania, eleganckie domy w Koninie, jak i atrakcyjne działki budowlane. Każda nieruchomość została dokładnie sprawdzona i opisana, aby dostarczyć Ci jak najbardziej rzetelnych informacji.

Profesjonalne biuro nieruchomości Konin

Za każdą ofertą stoi nasze profesjonalne biuro nieruchomości Konin, które pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom przeprowadzić sprzedaż nieruchomości Konin i okolice. Stawiamy na pełną transparentność i uczciwość, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje satysfakcję z transakcji.

Wynajem nieruchomości Konin – oferta dla każdego

Nie tylko sprzedajemy, ale oferujemy również szeroki wybór mieszkań na wynajem Konin. Niezależnie od tego, czy szukasz zacisznego miejsca dla siebie, czy wygodnego lokalu użytkowego dla swojej firmy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do istotnych cech oferowanych przez nas nieruchomości należą:

  • dobra lokalizacja w Koninie i okolicach,
  • różnorodność oferty – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe Konin,
  • rzetelny opis i przejrzysta oferta,
  • profesjonalna pomoc w procesie transakcji.

Nie czekaj, odkryj atrakcyjność naszego katalogu Konin – nieruchomości na sprzedaż i zacznij spełniać swoje marzenia o idealnej przestrzeni do życia lub prowadzenia biznesu.

Działka z linią brzegową przy jeziorze w Mikorzynie, gm. Ślesin 2.990.000 zł


Current Price: 2.990.000 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 2.990.000 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
Powierzchnia działki
1,0417ha
Działka gruntu o pow. 1,0417ha położona w miejscowości Mikorzyn gm. Ślesin położona bezpośrednio przy jeziorze z linią brzegową o długości ok. 153m.

Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, w studium posiada przeznaczenie związane z rekreacją. Działka płaska, posiada regularne kształty położona w ciekawej lokalizacji. 

Media: woda, kanalizacja, energia elektryczna w drodze gminnej niedaleko działki. Nad częścią działki przebiega linia elektroenergetyczna wysokiego napięcia.

Proponowana cena przez właściciela to 2 990 000zł.
gm. Ślesin Mikorzyn
Mikorzyn, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: gm. Ślesin
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1422
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem
Powierzchnia działki
1,0417ha
gm. Ślesin Mikorzyn
Mikorzyn, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Region: gm. Ślesin
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 1422
Amadeusz Stasiak
TOK Nieruchomości

M: 605 618 706
Kontakt z pośrednikiem