Nieruchomości Konin

Położony w malowniczej okolicy dom rodzinny, funkcjonalny apartament w centrum miasta czy wygodne mieszkanie na wynajem – wszystko to odnajdziesz w kategorii nieruchomości Konin. Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki wybór nieruchomości, biorąc pod uwagę różne potrzeby, oczekiwania i budżety naszych klientów.

Nieruchomości na sprzedaż Konin – mieszkania, domy jednorodzinne, działki

Nasza strona codziennie aktualizowana jest o nowe oferty nieruchomości na sprzedaż Konin, aby zaoferować Ci najatrakcyjniejsze propozycje na sprzedaż nieruchomości Konin. W ofercie znajdziesz zarówno mieszkania, eleganckie domy w Koninie, jak i atrakcyjne działki budowlane. Każda nieruchomość została dokładnie sprawdzona i opisana, aby dostarczyć Ci jak najbardziej rzetelnych informacji.

Profesjonalne biuro nieruchomości Konin

Za każdą ofertą stoi nasze profesjonalne biuro nieruchomości Konin, które pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom przeprowadzić sprzedaż nieruchomości Konin i okolice. Stawiamy na pełną transparentność i uczciwość, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje satysfakcję z transakcji.

Wynajem nieruchomości Konin – oferta dla każdego

Nie tylko sprzedajemy, ale oferujemy również szeroki wybór mieszkań na wynajem Konin. Niezależnie od tego, czy szukasz zacisznego miejsca dla siebie, czy wygodnego lokalu użytkowego dla swojej firmy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do istotnych cech oferowanych przez nas nieruchomości należą:

  • dobra lokalizacja w Koninie i okolicach,
  • różnorodność oferty – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe Konin,
  • rzetelny opis i przejrzysta oferta,
  • profesjonalna pomoc w procesie transakcji.

Nie czekaj, odkryj atrakcyjność naszego katalogu Konin – nieruchomości na sprzedaż i zacznij spełniać swoje marzenia o idealnej przestrzeni do życia lub prowadzenia biznesu.

Grunty rolne na sprzedaż, Nowe gm. Krośniewice 617.000 zł


Current Price: 617.000 zł
New Price:
Rate data provided daily by European Central Bank

Current Price: 617.000 zł
New Price:
Rate data provided by Open Exchange Rates
Powierzchnia działki
7,71ha
Grunty rolne położone w miejscowości Nowe, gmina Krośniewice, powiat kutnowski, województwo łódzkie o łącznej powierzchni 7,71ha. Grunty charakteryzują się dużymi jednolitymi powierzchniami (dwie działki) i posiadają prawidłowe dostępy do dróg publicznych. Sąsiedztwo gruntów stanowią inne grunty rolnicze oraz zabudowa siedliskowa. 

Działka oznaczona numerem geodezyjnym 17 o pow. 3,19ha o szerokości ok. 95m (ŁIV pow. 0,35ha, RII pow. 1,67ha, RIIIa pow. 0,70ha, RIIIb pow. 0,47ha)
Działka oznaczona numerem geodezyjnym 133/2 o pow. 4,52ha o szerokości ok. 153m (RIIIb pow. 2,17ha, RIVa pow. 1,57ha, RIVb pow. 0,23ha, PsIII pow. 0,55ha)

Proponowana cena to 617000 za całość, ewentualnie przy sprzedaży części cena do indywidualnego uzgodnienia.
gm. Krośniewice Nowe
gm. Krośniewice, łódzkie
Polska
Województwo: łódzkie
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 839
Kategoria: Działki rolne
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem
Powierzchnia działki
7,71ha
Typ działki
grunty rolne
gm. Krośniewice Nowe
gm. Krośniewice, łódzkie
Polska
Województwo: łódzkie
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 839
Kategoria: Działki rolne
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem